Vācija: Neaizstājamais partneris Baltijas Jūras reģionā?

Kāda ir Baltijas jūras valstu uztvere par Vācijas lomu nacionālajā un reģionālā drošībā? Vai notikumi Ukrainas austrumos ir ietekmējuši Vācijas un Baltijas jūras reģiona valstu interesi par savstarpējo sadarbību drošības un stabilitātes veicināšanai? Vai Vācijas solījums atkal-iesaistīties Eiropas un starptautiskās drošības veicināšanā, kurš dots 2014. gada Minhenes Drošības konferencē, ir atspoguļojies Baltijas Jūras reģiona drošībā?

Šos un citus jautājumus 2018. gada 11. oktobrī no 13 līdz 14:30 risināsim publiskajā diskusijā "Vācija: Neaizstājamais partneris Baltijas Jūras reģionā?" un grāmatas “Vācijas loma Baltijas Jūras reģiona drošībā” (“The Security Role of Germany in the Security of the Baltic Sea Region”) prezentācijā, kas norisināsies 2018. gada 11. oktobrī Rīgas Biržas konferenču zālē (Doma laukumā 6, Rīgā). 

Diskusijā piedalīsies Barbara Kunz (Institut Francais des Relations Interntaionales, Vācija), Monika Sus (Hertie School of Governance, Polija), Amelie Theussen (University of Southern Denmark, Dānija) un Ilgvars Kļava (Latvijas Vēstnieks Vācijā no 2008.-2013.gadam). Diskusiju moderēs Elizabete Vizgunova (Latvijas Ārpolitikas institūts). Pēc diskusijas paredzēta kafijas pauze.

Projekts tapis sadarbībā ar Konrāda Adenauera Fondu (Konrad-Adenauer-Stiftung) Baltijas valstīs.

Visi interesanti aicināti pieteikties šeit.

Publicēts 04. oktobris, 2018