NATO Publiskais Forums 2023 | 11. - 12. jūlijs

Lai risinātu pašreizējās drošības vides izaicinājumus, 2023. gada 11.-12. jūlijā NATO valstu un valdību vadītāji tiksies NATO samitā Viļņā, Lietuvā.

Līdz ar to, sadarbībā ar Austrumeiropas studiju centru (Eastern Europe Studies Centre), Vācijas Māršala fondu ASV (German Marshall Fund of the United States), Minhenes Drošības konferenci (Munich Security Conference) un Atlantijas padomi (Atlantic Council), NATO organizē “NATO Publisko Forumu 2023”.

2. diena - ieraksts (12.07)

1. diena - ieraksts (11.07)

Publiskā Foruma mērķis ir veicināt labāku sabiedrības izpratni par NATO politiku un mērķiem kā arī lēmumiem, kas tiks pieņemti Viļņas samita laikā, izmantojot dialogu ar unikālu un daudzveidīgu ieinteresēto pušu grupām. Kopā ar valstu un valdību vadītājiem un ministriem, starptautiskās drošības ekspertiem, viedokļu līderiem, akadēmiķiem, žurnālistiem un jauniešiem norisināsies vairākas debates un interaktīvās sesijas par dažādiem NATO dienaskārtības jautājumiem.

NATO vārdā, Latvijas Ārpolitikas institūts (LĀI) laipni aicina pievienoties diskusijām tiešsaistē. Dalībai pasākumā aicinām reģistrēties šeit: https://natopublicforum2023.lt/en.

Publicēts 23. jūnijs, 2023