Baltijas ES sarunas 2019: Politisko pārmaiņu gaidās

Lai diskutētu par Baltijas valstu aktualitātēm Eiropas Savienības (ES) nākotnes attīstības scenāriju kontekstā, Saeimā 5.aprīlī, notiks starptautiska konference “Baltijas ES sarunas 2019: Politisko pārmaiņu gaidās”.  Konferenci atklās Saeimas priekšsēdētāja Ināra Mūrniece, Latvijas Ārpolitikas institūta direktors Andris Sprūds un Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā vadītāja vietas izpildītājs Andris Kužnieks.

Pasākuma programma ir pieejama šeit

"Pareizie vai nepareizie eiropieši: kurš uzņemsies vadību?" Baltijas ES sarunu 2019 oficiālais prologs angļu valodā ir pieejams šeit.

Starptautiskā augsta līmeņa konference "Baltijas ES sarunas 2019: Politiskās pārmaiņas gaidot" norisināsies piektdien, 5.aprīlī, Saeimas ēkā Jēkaba ielā 6/8. Pasākumu organizē Latvijas Ārpolitikas institūts (LĀI) sadarbībā ar Eiropas Komisijas (EK) pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Republikas Saeimu, kā arī ar Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas un Viļņas Universitātes Starptautisko attiecību un politikas zinātnes institūta atbalstu. Pasākuma informatīvais atbalstītājs portāls Delfi.lv

Rezervē datumu! Pasākums visas dienas garumā būs vērojams arī tiešraidē! 

Mediju ievērībai:
Mediju pārstāvjus, kuriem nav pastāvīgās akreditācijas darbam Saeimā, pasākuma atspoguļošanai lūdzam pieteikties, rakstot e-pastu vai zvanot uz tālruni 67087244.

__

Video mūzika: Bensound.com
Fona video: Latvijas Republikas Saeima

Publicēts 03. aprīlis, 2019