Baltijas ES sarunas 2021: vai Eiropai kļūst labāk?

2021. gada 12. martā Latvijas Ārpolitikas institūts (LĀI) sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā un Latvijas Republikas Saeimu organizē ikgadējo augsta līmeņa starptautisko konferenci “Baltijas ES sarunas 2021: vai Eiropai kļūst labāk?” Šogad, pielāgojoties apstākļiem, pasākums norisināsies tiešsaistē.

Pasākuma programma angļu valodā.

Šis būs sestais “Baltijas ES sarunas” gads, un tā ir lielākā Eiropas Savienības (ES) tematikas augsta līmeņa starptautiskā konference Baltijas valstīs. Konferences programma un ekspertu loks katru gadu atspoguļo daudzveidību, kas raksturīga ES lēmumu pieņemšanā. Konferencē piedalīsies ES dalībvalstu un dažādu ES institūciju augstākā līmeņa amatpersonas, ietekmīgi politiķi, domnīcu pārstāvji un akadēmiķi.

Šogad konferences “Baltijas ES sarunas 2021” dalībnieki aplūkos septiņas tēmas: ES tirdzniecības politika, demokrātija Eiropā, Eiropas ekonomika klimata pārmaiņu vidē, Eiropas stratēģiskā autonomija, Eiropas kaimiņattiecību politika, kā arī ES krīžu dinamika un plašāka ES ārpolitika.

Konferences aktualitātēm seko līdzi mūsu mājas lapā – www.lai.lv, kā arī mūsu sociālo mediju kontos.

Konference “Baltijas ES sarunas 2021: vai Eiropai kļūst labāk?” tiek organizēta sadarbībā ar Viļņas Universitātes Starptautisko attiecību un politikas zinātnes institūtu Lietuvā, Igaunijas Ārpolitikas institūtu un Starptautisko aizsardzības un drošības centru (ICDS) Igaunijā, kā arī Latvijas Republikas Ārlietu ministriju.

Publicēts 03. februāris, 2021