NATO: IELŪKOJOTIES NĀKAMAJĀ DESMITGADĒ

30.novembrī norisinājās augsta līmeņa starptautiska konference:
NATO: IELŪKOJOTIES NĀKAMAJĀ DESMITGADĒ

Latvijas Ārpolitikas institūts sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju un NATO Publiskās diplomātijas departamentu 30. novembrī aizvadīja NATO ārlietu ministru sanāksmes Rīgā pavadošo publisko pasākumu “NATO: IELŪKOJOTIES NĀKAMAJĀ DESMITGADĒ”.

PROGRAMMA ANGĻU VALODĀ 

Publiskā pasākuma vadmotīvs bija NATO ārlietu ministru sanāksmē Rīgā sāktais process, jaunas alianses stratēģiskās koncepcijas izstrādāšanai. Konferenci klātienē atklāja Latvijas Republikas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs, un ar galveno uzrunu klātienē uzstājās NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs (Jens Stoltenberg). Pasākuma pirmā daļa turpinājās ar NATO dalībvalstu un partnervalstu ārlietu ministru paneļdiskusijām. Pasākuma otrā daļa tika veltīta jautājumiem, kas saistīti ar alianses izaicinājumiem, starptautiskās drošības vides izmaiņām un NATO partnerattiecību politiku.

Ar augsta līmeņa konferenci “NATO: IELŪKOJOTIES NĀKAMAJĀ DESMITGADĒ” Latvijas Ārpolitikas institūts ar sadarbības parneriem turpina attīstīt lielisku, augsta līmeņa platformu ideju apmaiņai par drošības politikas jautājumiem, veicinot savstarpējo sapratni un dialogu starp politikas veidotājiem un īstenotājiem, domnīcām, akadēmiķiem, jaunatni un plašāku sabiedrību. Augsta līmeņa konference reizē noslēdza arī ikgadējās Rīgas Drošības Foruma 2021 raidierakstu sērijas, kurās no oktobra līdz novembra beigām tika apspriesti dažādi ar drošības vidi saistīti jautājumi. Visas epizodes meklē projekta mājas lapā: www.rigasecurityforum.liia.lv. 

Publicēts 15. novembris, 2021