Rīgas Drošības Foruma 2020 podkāstu sesijas

23. oktobrī Latvijas Ārpolitikas institūts (LĀI) aizsāk “Rīgas drošības foruma 2020” podkāstu sesijas. Ņemot vērā COVID-19 pandēmijas plašo izplatību un rūpējoties par sabiedrības drošību un veselību, šogad LĀI pielāgojas jaunākajām tendencēm un augsta līmeņa diskusijas realizē caur “Rīgas drošības foruma 2020” podkāstu sesijām. “Rīgas drošības foruma 2020” mērķis ir attīstīt drošības debates ar starptautiskiem nozares ekspertiem un politikas veidotājiem, atspoguļojot reģionālos un starptautiskos drošības izaicinājumus. Īpaša uzmanība forumā tiks pievērsta tā sauktajiem “tradicionālajiem” drošības draudiem, tostarp, attiecībām ar Krieviju, transatlantiskajām attiecībām un Ķīnas pieaugošajai ietekmei, kā arī “jaunajiem” drošības izaicinājumiem, tādiem kā, klimata pārmaiņām, tehnoloģiju attīstībai, dzimtes un citiem jautājumiem.

Drošības diskusijas sākot no 23. oktobra, katru piektdienu, līdz pat 18. decembrim tiks publicētas LĀI mājas lapā (www.liia.lv), LĀI YouTube kontā, sociālo mediju kontos (Facebook, Instagram, Twitter) kā arī Riga Security Forum 2020: Podcasts sessions audiopodkāsti pakāpeniski ir pieejami populārākajās podkāstu platformās - “Apple podcasts” un “Spotify.”

RSF'20 EPIZODES:

RSF'20: 1. Epizode: Digitālais laikmets. Kā nosargāt demokrātiskās vērtības?

RSF'20: 2. Epizode: NATO astotajā desmitgadē: Kādi izaicinājumi mūs sagaida?

RSF'20: 3. Epizode: ASV vēlēšanas 2020: Ietekme uz transatlantisko drošību.

RSF'20: 4. Epizode: ES vieta pasaulē: Kurp virzās Eiropa?

RSF'20: 5. Epizode: Pagātnē lūkojošies autokrāti Eiroatlantiskajā drošības telpā.

RSF'20: 6.epizode, 1. & 2. daļa: 
Partijas jaunie atklājumi: NATO un Ķīna

RSF'20: 7. epizode: Klimata pārmaiņas un starptautiskā drošība:
Kā tīra enerģija atjaunos ģeopolitiku?

RSF'20: 8. epizode: Dzimte, populisms un neliberālisms 21. gadsimtā

RSF'20: 9. epizode: Mūsdienu sabiedrības noturība.

Sekojiet LĀI sociālo mediju kontos publicētajai informācijai un saņemiet jaunāko informāciju pirmie! Iesaistoties diskusijās LĀI aicina izmantot foruma tēmturus – #RSF2020 un #LIIAsem.

Projekts ir veiksmīgas sadarbības rezultāts starp Latvijas Ārpolitikas institūtu, NATO Publiskās Diplomātijas departamentu, Frīdriha-Eberta fondu, Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Vācijas Federālo ārlietu biroju kā arī Polijas, Kanādas un Spānijas vēstniecībām Latvijā.

Publicēts 05. oktobris, 2020