Rīgas Drošības Forums 2021

Ir pienākusi gada dinamiskākā sezona. Atkājam jaunāko Rīgas Drošības foruma sezonu! Foruma aktualitātēm seko projekta mājas lapā - www.rigasecurityforum.liia.lv

Tā kā pasaule mainās, arī mēs pielāgojam jaunas metodes, lai saglabātu drošības debates dzīvas. Un līdzās šai skaistajai rudens sezonai ir pienākušas arī Rīgas Drošības foruma 2021 raidierakstu sērijas.

Balstoties uz divu veiksmīgi aizvadīto pasākumu pieredzi, Latvijas Ārpolitikas institūts sadarbībā ar partneriem arī šogad turpina formāta paplašināšanu, attīstot augsta līmeņa diskusijas ar nosaukumu “Rīgas Drošības forums 2021”. Projekta mērķis ir pulcēt starptautiskās politikas veidotājus, nozares līderus, kā arī militāros un civilos ekspertus, lai pārrunātu notikumus, tendences, iespējas un izaicinājumus, ar ko tuvākajā laikā saskarsies starptautiskā sabiedrība.

Katru nedēļu, no oktobra līdz decembrim, mēs piedāvāsim jaunu raidierakstu sēriju audio un video formātā gan angļu, gan latviešu valodās. Sērijas iedalīsies divos līmeņos apskatot “tradicionālās” jeb konvencionālās drošības dimensijas, kā arī pievērsīsimies “netradicionālajiem” jeb nekonvencionālajiem drošības izaicinājumiem. Raidierakstu sērijas noslēgsim 30. novembrī ar augsta līmeņa klātienes diskusijām Rīgā.

Šosezon pārsteigumu būs daudz!

Uz saziņu!

Projekts ir veiksmīgas sadarbības rezultāts starp Latvijas Ārpolitikas institūtu, NATO Publiskās Diplomātijas departamentu, Frīdriha-Eberta fondu, Rīgas pilsētas pašvaldību, kā arī Polijas, Kanādas, Spānijas un Francijas vēstniecībām Latvijā.

Publicēts 17. septembris, 2021